Společnost mako color s.r.o.

Společnost byla založena koncem roku 2002 jako dceřiná firma mezinárodní společnosti mako GmbH, Burk. mako GmbH je součástí holdingu M. A. C. S., který zaujímá jednu z vedoucích pozic na evropském trhu v zastoupeném sortimentu. mako color s.r.o. je díky tomu solidní, stabilní a zkušenou firmou, na kterou se můžete bez problémů spolehnout!

K našim stálým zákazníkům patří nejenom velkoobchodní firmy a řetězce, ale i jednotliví obchodníci a živnostníci. Prvořadým cílem společnosti mako color s.r.o. je proto zabezpečovat kvalitní služby jak všem odběratelům maloobchodního, tak velkoobchodního charakteru. Cíleně se snažíme ulehčovat nákup námi zastoupeného sortimentu a umožnit obchodníkovi dosahovat atraktivního hrubého zisku.

Nejen pro zpracovatele je určen též profi segment s výrobky prvotřídní kvality a s velice lákavými cenami.

Neváhejte vyzkoušet zboží, které si nepotřebuje hrát na kvalitu – důkazem jsou prestižní ocenění.

Celý sortiment nabízíme za mimořádně výhodné ceny, neváhejte nás kontaktovat. Naši operátoři Vám jsou kdykoliv k dispozici!

„mako Evropský koncept“

mako spojuje celou Evropu již velice dlouhou dobu. A to nejen díky návodům v šesti jazycích nebo beztextovým piktogramům, které poskytují bezproblémové pochopení. Prezentace, logistika a servis v zobrazených zemích hovoří za vše.

europakonzept

Firma mako color s.r.o. jako člen mezinárodního sdružení holdingu M.A.C.S. Vám nabízí:

  • Tradici již od roku 1947 s produkty, které mají prověřenou kvalitu a dlouhou životnost. Vyzkoušejte produkty s označením PROFI.
  • Logistiku: objednané zboží dovezeme po předchozí domluvě až přímo za Vámi.
  • Inovativní produkty, nejmodernější technologie, patentované výrobky: patříme ke špičce na trhu malířských potřeb a příslušenství. Neustále přicházíme s celou řadou novinek testovaných profesionály z oboru, ale i kutily a odbornou komisí. Prezentujeme se celou řadou prestižních ocenění. Štětce mako patří dlouhodobě k těm nejlepším na evropském trhu.
  • Ušetřený čas i peníze: nabízíme produkty v různých kvalitativních a cenových hladinách, příznivé ceny, solidní obchodní podmínky a krátké dodací termíny.
  • Široký sortiment: v našich katalozích můžete vybírat ze široké nabídky, která obsahuje až 5.500 různých artiklů. Rádi Vám vyjdeme vstříc i v zajištění výrobků, které v tomto katalogu nenaleznete.
  • Servis, poradenství a prezentace: naši odborně vyškolení specialisté jsou Vám kdykoliv k dispozici a dokážou nabídnout moderní regálovou prezentaci našeho sortimentu, přímo „ušitou“ pro Vaše potřeby.
  • Značení a balení produktů: produkty balíme podle přání zákazníků. Dbáme na splnění všech ekologických požadavků. Veškeré naše výrobky jsou označeny etiketami v českém a slovenském jazyce, samozřejmostí jsou čárové kódy.
spolehlivá firma 2017 spolehlivá firma 2018 spolehlivá firma 2019 spolehlivá firma 2020 spolehlivá firma 2021